Obecnie w Polsce i na Słowenii rozgrywane są Mistrzostwa Świata w siatkówce. Natomiast bukmacher eWinner nagradza wszystkich typerów tej imprezy, gdzie na konto każdego gracza może trafić nawet 120 PLN i to bez znaczenia, jak zostały rozliczone.

120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce od eWinner

120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce od eWinner

Warto jest dodać, że na pewno emocji nie brakuje nawet w pierwszych meczach, ponieważ przed nami takie potyczki, jak m.in. Polska – Meksyk, Włochy – Turcja, Argetyna – Holandia, Iran – Egipt.

Natomiast legalny bukmacher eWinner oferuje graczom akcję promocyjną „Freebet 120 PLN na MŚ”, w której to każdy użytkownik może liczyć na dodatkowe środki. Zaznaczyć jest warto, że wspomniana akcja składa się z okresów rozliczonych:

  • 26 – 28 sierpnia
  • 29 sierpnia – 4 września
  • 5 – 11 września

Jednak gracz chcąc liczyć na freebety musi koniecznie do tej oferty się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to podczas każdego okresu rozliczeniowego.

Gwarantowane freebety od eWinner

Bukmacher eWinner PL w ramach promocji „Freebet 120 PLN na MŚ” dopuszcza jedynie kupony AKO, które muszę spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z siatkówki
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka równa 99 PLN
Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Typerzy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki otrzyma w prezencie freebet o wartości 40 PLN. Maksymalna premia, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 120 PLN.

Kod promocyjny w eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner Pl na sam start oferuje graczom specjalna bonusy. Wystarczy wpisać kod promocyjny — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji:

  • bezpiecznego pierwszego kuponu do 110 PLN
  • premia równowartości II wpłaty do 500 PLN

A cały proces założenia konta każdemu użytkownikowi zajmie dosłownie kilka minut i nie sprawi żadnego problemu.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł90 PLN na europejskie puchary dla każdego typera od eWinner
Następny artykułOdpowiedzialna gra – o co w tym chodzi?
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.