W dniu 16 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy bowiem dokonać zawarcia kuponu w dniu 16 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Bonus za rejestrację od bukmachera Forbet i to bez rejestracji. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher wymaga,żeby na kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia, kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30. Poza tym wszystkie zdarzenia będąc na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz kupony systemowe.


Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji,, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forber zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułBonus bez wpłaty od bukmachera STS
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.