Za nami finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. W sobotę, tj. 29 maja na Estádio do Dragão doszło do rywalizacji pomiędzy Manchesterem City z Chelsea. Zobacz darmowe skróty z tych pojedynków.

Powtórka meczu Manchester City – Chelsea online

Powtórka meczu Manchester City – Chelsea online

O ile awans do finału tych rozgrywek Manchesteru City nie dziwi na pewno nikogo to już inaczej wygląda po stronie Chelsea. Bowiem mało kto się spodziewał, że ta ekipa awansuje d tego etapu rozgrywek.

Wracając do samego pojedynku to nie stało ono na pewno na wysokim poziomie. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie obie drużyny zawodziły. Mając bardzo dobrych zawodników w ofensywie, nie przekładało się to na na jakość gry w ataku.

Zarówno ekipa Manchesteru City, ale i Chelsea nie stwarzała sobie za dużo okazji bramkowych. To wszystko przekładało się na okazje do strzelania bramki. Łącznie oba zespoły oddały zaledwie trzy celne strzały!

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Jednak to właśnie The blues byli skuteczniejsi, którzy wykorzystali swoją okazję do strzelania bramki. A dokładnie mówiąc Havertz wykorzystał podanie Mounta i dał prowadzenie swojej drużynie, którego już Chelsea nie oddała do końca spotkania.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Chelsea – Manchester CityLiga MistrzówOglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe skróty meczów w internecie, powtórki online – 16 maja
Następny artykułPodsumowanie niedzieli na EURO 2020, m.in. Holandia vs Ukraina – 13 czerwca
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.