Śmiało można powiedzieć, ze niespodzianek nie brakowało podczas sobotnich EURO 2020. Za nami takie mecze, jak Węgry vs Francja, Portugalia vs Niemcy oraz Hiszpania vs Polska. Zobacz darmowe skróty z tych pojedynków.

Darmowe skróty meczów z EURO 2020 w internecie

Darmowe skróty meczów z EURO 2020 w internecie

Węgrzy trzeba powiedzieć, że zagrali kolejny dobry mecz, w który teraz udało im sie zatrzymać wyżej notowanego rywala. Bowiem na własnym obiekcie zatrzymali Francję, bowiem te starcie zakończyło się remisem 1-1.

Emocji i zwrotów akcji w rywalizacji pomiędzy Portugalią, a Niemcami nie brakowało przez całe spotkanie. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się wynikiem 4-2 na korzyść naszych zachodnich sąsiadów.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 2021

Po słabym meczu Polaków z Słowacji podopieczni Sousy byli skazywani na „pożarcie” w rywalizacji z Hiszpaniami. Jednak tym razem Biało – Czerwonii zaprezentowali się z dobrej strony i zatrzymali wyżej notowanych rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Węgry – FrancjaEURO 2020Oglądaj online
Portugalia – NiemcyEURO 2020Oglądaj online
Hiszpania – PolskaEURO 2020Oglądaj online
Poprzedni artykułObszerne skróty meczów z EURO 2020 za darmo, m.in. Francja – Niemcy online – 15 czerwca
Następny artykułPowtórki meczów online w internecie z EURO 2020 – 21 czerwca
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.