19 listopada, czyli we wtorkowy wieczór zakończyliśmy zmagania w fazie grupowej eliminacji Mistrzostw Europy. Za nami starcia takich drużyn jak chociażby Walia vs Węgry, Niemcy vs Irlandia Północna, czy też Belgia vs Cypr. Poza tym na PGE Narodowym swój mecz rozegrali Polacy, którzy podejmowali Słowenię. Zobacz darmowe skróty i bramki tych spotkań.

Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty online

Kwalifikacje Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty online

Polacy ostatecznie wygrali 3-2 z Słowenią. jednak trzeba podkreślić, że po tym jak nasz zespół wychodził na prowadzenie to w dosyć szybkim czasie traciliśmy bramkę. Ostatecznie gola na wagę zwycięstwa strzelił Góralski, który po podaniu Grosickiego w 81 minucie ustalił przebieg spotkania. Natomiast wcześniej na listę strzelców wpisywali się Szyamanski i niezawodny w tym sezonie Lewandowski.

Walia była zespołem bardziej aktywniejszym od Węgier i zasłużenie wygrali 2-0 co dało im drugie miejsce na koniec fazy grupowej eliminacji EURO 2020. Wyspiarzy po zwycięstwo poprowadził Ramsey, który strzelił dwie bramki.

BetFan kod promocyjny

Rezultatem 6-1 zakończyło się natomiast spotkanie pomiędzy Niemcami, a Irlandią Północną. Można powiedzieć, że mało kto się spodziewał takiego zakończenia tego meczu. Bowiem Wyspiarze przez zdecydowaną większość kwalifikacji radzili sobie kapitalnie w defensywie.

Belgowie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy wygrali wszystkie dziesięć swoich spotkań. We wtorek okazali się lepsi od Cypru wygrywając 6-1. Po dwie bramki w tym pojedynku strzelili De Bruyne oraz Benteke.

MeczRozgrwkiDarmowy skrót i bramki
Polska – SłoweniaEliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Walia – WęgryEliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Niemcy Irlandia PółnocnaEliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Belgia – CyprEliminacje EURO 2020Oglądaj online!
Poprzedni artykułBramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020 za darmo online, m.in. Grecja vs Finlandia – 18 listopada (poniedziałek)
Następny artykułBramki i skróty spotkań ligowych za darmo online, m.in. Levante vs Mallorca – 22 listopada (piątek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.