Na brak ciekawych spotkań, ale i emocji nie można było narzekać we wtorek 12 października. Za nami dosyć ciekawe potyczki, jak m.in. Albania vs Polska, Anglia vs Węgry, czy tęż Dania vs Austria.

Powtórki meczów, skróty, bramki online

Powtórki meczów, skróty, bramki online

Polacy dzielnie walczyli wczoraj z Albanią, która była nastawiona przede wszystkim na defensywę. Pomimo, że mieliśmy ogromne problemy z wykończeniem akcji ostatecznie udało się nam wygrać 1-0. Bramkę na wagę, jakże cennego gola w końcowe strzelił Świderski.

Nie da się ukryć, że do ogromnej niespodzianki doszło podczas rywalizacji pomiędzy Anglią, a Węgrami. Wyspiarze byli zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak ostatecznie starcie zakończyło się podziałem punktów.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Można powiedzieć, że jedno z najciekawszych wczorajszych meczy, czyli Dania z Austrią zawiodło. Obie ekipy miały ogromne problemy w ofensywie, gdzie stworzenie akcji bramkowych przychodziło dla nich z wielkim trudem. Lecz z wygranej ostatecznie mogli cieszyć się gospodarze, którzy wygrali 1-0.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Albania – PolskaEl. MŚ 2022Oglądaj online
Anglia – WęgryEl. MŚ 2022Oglądaj online
Dania – AustriaEl. MŚ 2022Oglądaj online
Poprzedni artykułObszerne skróty meczów w internecie, m.in. Hiszpania – Francja – 10 października (niedziela)
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej niedzieli. Skróty meczów, m.in. FC Barcelona vs Real Madryt – 24 października
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.