Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom najnowszą ofertę promocyjną na początek, w której to typerzy mogą liczyć na łączny bonus o wartości 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny 2020

Fortuna kod promocyjny 2020

Na wstępie warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego wchodzą: bonus o wartości 20 PLN i to bez wpłaty własnej, premię równowartości depozytu do 200 PLN i pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Pierwsza, a zaraz podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces co ważne zajmie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Kod na bonus bez depozytu:

Użytkownik, który chce dokonać aktywacji pakietu powitalnego obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że wówczas na konto gracza trafi 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Premia za depozyt do 2000 PLN:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w zakładach bukmacherskich Fortuna online już na sam początek będą mogli liczyć na premię równowartości depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 1350 PLN na swoje konto u bukmachera Fortuna. W zamian otrzyma taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Na uwadze trzeba mieć, że promocja objęty jest pierwszy depozyt, a maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczowi to, az 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka w eFortunie:

Dodatkowo typer, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na Cashback, czyli zakład bez ryzyka.

Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jeśli okaże się on przegrany to użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe skróty meczów w internecie, m.in. Polska – Finlandia – 7 października [środa]
Następny artykułDarmowe skróty meczów z Ligi Narodów w internecie, m.in. Polska vs Włochy – 11 października [niedziela]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.