Limitowaną ofertę promocyjną na e-sport przygotował bukmacher eFortuna online. Wystarczy, że gracz zagra minimum trzy kupony z tej dyscypliny, a otrzyma w zamian darmowy bonus nawet do 25 złotych i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus za darmo na E-sport

Bonus za darmo na E-sport

W związku z tym, że korona wirus mocno dotknął również Świat sportu zdecydowana większość typerów obecnie obstawia e-sport. Bukmacher eFortuna wychodzi typerom na przeciwko i przyznaje pewne środki za obstawienie meczy z tej dyscypliny.

Promocja „E-sportowy pewniak” dostępna jest graczom w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w ramach tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Wystarczy, że gracz w czasie tej akcji zagra kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to będą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z e-sportu. Trzeba mieć na uwadze, że każdy typ musi koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Minimalna stawka zakładu to 10 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bonus za darmo na E-sport

Bonus nawet do 25 złotych otrzyma każdy gracz, który w czasie promocji zagra minimum trzy kupony, które spełniają powyższe warunki:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Istotną sprawą w tym wszystkim jest fakt, że środki zostaną przyznane graczom niezależenie od tego, jak zostały one rozliczone.

Na pewno jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach zawodnicy będa rywalizować w takich grach, jak Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

Kod promocyjne w eFortunie

Każdy nowy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym u bukmachera eFortuna może liczyć na następujące darmowe środki:

  • bonus 20 złotych bez depozytu
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Nadmienić warto jest przypomnieć, że w dalszym ciągu gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe skróty online za darmo z 1/8 finału Ligi Europy, m.in. Rangers vs Leverkusen – 12 marca [wtorek]
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy co tydzień w STS. Pula nagród 25 000 PLN.
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.