Bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to nagradza graczy za aktywność. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać cztery dowolne kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe, aby otrzymać darmowy zakład. I to bez znaczenia jak kupony zostały rozliczone.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „4+1” trwa do odwołania. Jednak należy pamiętać, że składa się ona z okresów rozliczeniowych, którego trwają od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Gracz swojego udziału w tej ofercie nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Należy jednak wiedzieć, ze w tej akcji kwalifikują się cztery kupony SOLO lub AKO, które zostały zagrane oraz rozliczeniowe na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego. Należy mieć na uwadze fakt, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Na kuponie mogą znajdować się typy przedmeczowe jak i na żywo. Jest z czego na pewno wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bardzo bogata, gdzie każdy gracz ma z czego wybierać.

Bukmacher STS wymaga, żeby kupon został zagrany za równą kwotę 11 PLN. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

BetFan kod promocyjny

Każdy gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy zakład od legalnego bukmachera STS, który to trafi na konto gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz na przestrzeni jednego etapu może otrzymać jeden bonus.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez depozytu od STS

Następujący pakiet powitalny swoim graczom na start feruje legalny bukmacher STS, gdzie to można liczyć na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego należy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że jest to jedyna opcja, aby wpisać ten kod.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe skróty online przez internet- 30 listopada (sobota)
Następny artykułSkróty online za darmo przez internet – 1 grudnia (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.