Bukmacher BetClic zachęca do rejestracji u siebie nowych użytkowników. Już ten bukmacher na start przyznaje darmowy bonus do 1000 PLN. Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać z BetClic TV.

BetClic legalny bukmacher w Polsce. Oferta dla graczy.

BetClic legalny bukmacher w Polsce. Oferta dla graczy.

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy to jeszcze nie założyli konta u bukmachera BetClic.

Promocja polega na rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie internetowej bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty. To wszystko sprawia, że nie zajmie on użytkownikowi zbyt wielu minut.

Po spełnieniu tego warunku trzeba dokonać swojej pierwszej wpłaty. W zamian bukmacher przyzna równowartość pierwszego depozytu. Dokładnie mówiąc, np. typer dokonał wpłaty w wysokości 500 PLN druga taka sama kwota trafi na konto użytkownika w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Darmowy bonus od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Bonus na konto gracza trafi automatycznie po tym jak operator zaksięguje wpłatę. To wszystko sprawia, że środki są do wykorzystania automatycznie.

Istotne w tej promocji jest to, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Oferta na start u bukmachera:

Nowi gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą w pełni legalnie i to online korzystać z BetClic TV, gdzie można oglądać wydarzenia sportowe online.

Dodatkowo można się spodziewać, że w najbliższych dniach ciekawych promocji i bonusów ze strony tego operatora. Tym bardziej, że sezon Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Europy eliminacje skróty i bramki za darmo – 11 lipca (czwartek)
Następny artykułPółfinały Pucharu Narodów Afryki: darmowe skróty i bramki online – 14 lipca (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.