Za nami kolejne kolejne spotkania w Copa America w tym potyczka pomiędzy Urugwajem, a Chile, zaś w Pucharze Narodów Aryki doszło do konfrontacji pomiędzy Kamerunem, a Gwineą. Skróty tych jak i innych wtorkowych konfrontacji możesz obejrzeć za darmo online.

Skróty, bramki za darmo spotkań z dzisiaj

Skróty, bramki za darmo spotkań z dzisiaj

Najciekawsze wtorkowe spotkanie w Copa America był to pojedynek pomiędzy Chile, a Urugwajem Warto jest podkreślić, że obie te drużyny mają spore szanse nawet na wygranie tych rozgrywek. Nieco lepszą drużyną na boisku było Chile, które stworzyło sobie więcej sytuacji bramkowych, a także dłużej utrzymywało się przy piłce. Jednak skuteczniejsi okazali się piłkarze Urugwaju, którzy wygrali 0-1.

Pojedynek pomiędzy Ekwatorem, a Japonią był spotkaniem o trzecie miejsce w grupie C. Ostatecznie po wyrównanym pojedynku mecz zakończył się remisem 1-1 i z trzeciego miejsca mogła cieszyć się ekipa z Azji.

darmowy bonus za rejestrację u bukmachera bez depozytu

Jedno z wtorkowych pojedynków w Pucharze Narodów Afryki była to konfrontacja pomiędzy Kamerunem, a Gwineą. Ten pierwszym zespół przeważał od pierwszej do ostatniej minuty i wygrał 2-0. Chociaż Kameruńczycy mogli wygrać znacznie wyżej, ponieważ sytuacji do strzelania bramki mieli i to sporo.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Chile – UrugwajCopa America Oglądaj!
Ekwador – JaponiaCopa America Oglądaj!
Kamerun – GwineaPuchar Narodów AfrykiOglądaj!
Poprzedni artykułSkróty spotkań, m.in. Puchar Narodów Afryki – 23 czerwca (niedziela)
Następny artykułDarmowe bramki i skróty z spotkań Pucharu Narodów Afryki – 26 czerwca (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.