W piątek 28 czerwca poznaliśmy dwóch pierwszych półfinalistów Copa America, gdzie to awans zapewniły sobie zespoły Brazylii oraz Argentyna. Skróty tych i pozostałych piątkowych pojedynków można obejrzeć za darmo w pełni legalnie online.

Skróty spotkań online za darmo

Skróty spotkań online za darmo

Brazylia awans do kolejnej półfinału zapewniła sobie po rzutach karnych z Paragwajem. Mimo, że gospodarze tej imprezy przemrażali przez zdecydowaną większość pojedynku to nie byli wstanie wygrać w regulaminowym czasie gry, ani dogrywce.

Wynikiem 2-0 zakończył się natomiast pojedynek pomiędzy Argentyną, a Wenezuelą. Ci pierwsi może nie utrzymywali się zbyt dużo przy piłce, ale co najważniejsze potrafili stworzyć sobie sytuacje bramkowe i je wykorzystać.

darmowy bonus za rejestrację u bukmachera bez depozytu

Wynikiem 1-0 zakończył się pojedynek pomiędzy Maroko, a Wybrzeżem Kości Słoniowej. Obie drużyny można powiedzieć, ze zagrały na podobnym poziomie, gdzie skupiły się na defensywie. Jednak bramkę na wagę trzech punktów piłkarze Maroko strzelili w pierwszej połowie, którego już nie oddali.

Znamy pierwszego półfinalistę podczas Mistrzostw Świata kobiet. Jest im zespół USA, który to pokonał Francję 2-1.

MeczRoozgrywiSkrót online
Brazylia – ParagwajCopa AmericaOglądaj!
Wenezuela – ArgentynaCopa America Oglądaj!
Maroko – WKSPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Francja – USAMŚ kobiet Oglądaj!
Poprzedni artykułBramki i skróty z Pucharu Narodów Afryki online za darmo – 27 czerwca (czwartek)
Następny artykułDarmowe powtórki, skróty bramki przez internet – 29 czerwca (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.