Niedziela 15 listopada w piłce nożnej upłynąła w ramach 5 kolejki piłkarskiej Ligi Narodów. Za nami przecież takie potyczki, jak Włochy vs Polska, Holandia vs Bośnia i Hercegowiną, czy też Belgia vs Anglia.

Skróty i bramki z Ligi Narodów w internecie

Skróty i bramki z Ligi Narodów w internecie

Polacy pomimo przegranej na wyjeździe z Włochami 2-0 i tak mogą mówić o sporym szczęściu. Bowiem podopieczni Brzęczka odstawali i to bardzo wyraźnie od swoich rywali, ale Włosi ie prezentowali zbyt dobrej skuteczności w tamtym meczu.

Holendrzy nie mieli żadnych problemów z wygraniem meczu z Bośnią i Hercegowiną. Podopieczni Brzęczka bez najmniejszych problemów ograli rywali 3-1. Chociaż mogli ten mecz wygrać znacznie wyżej, bowiem sytuacji bramkowych mieli bardzo dużo.

Betfan kod promocyjny

Belgowie można powiedzieć, że dosyć szczęśliwie wygrali swoje spotkanie 2-0 z Anglią. Bowiem przez większość rywalizacji bardziej aktywniejsi byli Wyspiarze i to oni na pewno czują spory niedosyt po tamtym starciu.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Holandia – Bośnia i HercegowinaLiga NarodówOglądaj online
Belgia – AngliaLiga NarodówOglądaj online
Włochy – PolskaLiga NarodówOglądaj online
Poprzedni artykułBaraże o Mistrzostwa Europy: Podsumowanie meczów, skróty i bramki, m.in. Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia – 12 listopada (czwartek)
Następny artykułBramki i skróty z Ligi Narodów online, m.in. Hiszpania vs Niemcy, Francja vs Szwecja – 17 listopada (wtorek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.