Trzeba śmiało powiedzieć, że ciekawych pojedynków w środę 7 października nie brakowało. Zostały zagrane przecież, takie konfrontacje, jak Polska vs Finlandia, Portugalia vs Hiszpania, czy też Niemcy vs Turcja.

Obszerne skróty meczów za darmo w internecie

Obszerne skróty meczów za darmo w internecie

Rywalizacja pomiędzy Polską z Finlandią zakończyła się wysokim zwycięstwem Biało – Czerwonych, bo 5-1. Takiego wyniku końcowego chyba mało kto się spodziewał. Tym bardziej, że szanse na grę dostawali debiutanci. Jednak dodać trzeba, że trzy bramki w tym meczu strzelił Grosicki.

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Portugalią z Hiszpanią. Jednak dodać, że podopieczni Santosa mieli doskonałe okazje do strzelania bramki, ponieważ dwukrotnie trafiali w poprzeczkę.

Betfan kod bonusowy na start

Wynikiem 3-3 zakończyło się spotkanie pomiędzy Niemcami z Turcją. Chociaż dodać trzeba, że drużyna prowadzona przez Lowa przeważała przez większość tej rywalizacji.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – FinlandiaMecz towarzyskiOglądaj online
Portugalia – HiszpaniaMecz towarzyskiOglądaj online
Niemcy – TurcjaMecz towarzyskiOglądaj online
Poprzedni artykułPodsumowanie piłkarskiej środy w piłce nożnej, skróty meczów online, m.in. Bayern Monachium vs Borussia Dortmund – 30 października [środa]
Następny artykułeFortuna kod promocyjny. Aktualna premia na start 2020! Co wpisać przy rejestracji?
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.