W środę 1 lipca zostały rozegrane mecze w najmocniejszych ligach europejskich, tj. Premier League, LaLidze oraz włoskiej Serie A. Za nami chociażby takie pojedynki, jak m.in. Inter vs Brescia, Valencia vs Ath. Bilbao, Arsenal vs Norwich oraz West Ham vs Chelsea.

Obszerne skróty meczów online za darmo

Obszerne skróty meczów online za darmo

Rezultatem 4-0 zakończyło się jedno z pierwszych pojedynków środowych w Premier League, tj. Arsenal z Norwich. Kanonierzy do tego pojedynku przystąpili, jako zdecydowani faworyci i z swojego zadania wywiązali się bardzo dobrze.

W środę zostały rozegrane również debry Londynu, gdzie to West Ham podejmował na własnym obiekcie Chelsea. Śmiało można powiedzieć, że rywalizacja pomiędzy tymi zespołami zakończyła się dosyć zaskakującym rezultatem. A mianowicie ten mecz wygrały Młoty 3-2.

STS kod promocyjny

Nie da się ukryć, że Valencia nadal znajduje się w sporym dołku. Nietoperze wczoraj podejmowali na własnym obiekcie Ath. Bilbao. Mecz ostatecznie wygrali Baskowie 0-2.

Najmniejszych problemów z wygraniem swojego pojedynku nie miała ekipa Interu, która o kolejne punkty na własnym obiekcie walczyła z Brescią. Podopieczni Conte dominowali przez całe spotkanie i pewnie wygrali te starcie 6-0.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Arsenal – NorwichPremier LeagueOglądaj online
West Ham – ChelseaPremier LeagueOglądaj online
Valencia – Ath BilbaoLaLigaOglądaj online
Inter – BresciaSerie AOglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki skróty online za darmo, m.in. Milan vs Roma – 28 czerwca [niedziela]
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej soboty 4 lipca. Skróty i braki online w internecie za darmo – 4 lipca [sobota]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.