Śmiało można powiedzieć, że emocji w świecie piłki nożnej w poniedziałek 30 października nie było zbyt dużo. Chociaż za nami hit Premier League, gdzie to Manchester United podejmował na własnym obiekcie Arsenal.

Bramki i skróty online

Natomiast we włoskiej Serie A została w poniedziałek dokończona szósta kolejka. Jedyny mecz jaki miał miejsce w tym dniu to rywalizacja pomiędzy Parmą, a Torino. Skróty i bramki z tych konfrontacji są dostępne za darmo online!

Manchester United – Arsenal

Manchester United na pewno czuje spory niedosyt po rywalizacji z Arsenalem. Mimo, że Kanonierzy na wyjazdach grają dosyć przeciętnie to Czerwone Diabły nie były wstanie ich pokona na własnym obiekcie. Pojedynek zakończył się ostatecznie rezultatem 1-1.

Manchester United gra przeciętnie od początku sezonu. Brakuje im takiego błysku jaki prezentowali po zmianie trenera. Obecna dyspozycja to najlepiej pokazuje. Zaledwie jeden wygrany pojedynek w ostatnich pięciu konfrontacja to potwierdza” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Betfan bonus do 3000 PLN. i zakład bez ryzyka Kod promocyjny BETONLINE

Parma – Torino

Parma mimo, że od 25 minuty grała w przewadze jednego zawodnika to komplet punktów wywalczyła sobie dopiero w ostatnich minutach pojedynku, gdzie to bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Inglese w 88 minucie! Ostatecznie rywalizacja zakończyła się wynikiem 3-2. Jednak warto jest podkreślić, że gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.