W środę 24 kwietnia doszło do dwóch ciekawych pojedynków w angielskiej Premier League,Manchester United podejmował Manchester CIty oraz Wolves grało u siebie z Arsenalem.

Darmowe skróty i bramki z rozgrywek ligowych

Derby Manchesteru:

Nie da się ukryć, że przed pierwszym gwizdkiem sędziego to właśnie zespół prowadzony przez Guardiolę był faworytem tego boju. Jeżeli zobaczymy na pierwszą połowę to obie ekipy bardziej „badały” się. W pierwszej odsłonie dał o sobie znać Pogba, który wyłożył dobre podanie Lingardowi, ale ten nie wykorzystał tego podania. Chwilę później dobrą sytuacje na strzelenie bramki mieli Obywatele, ale tego nie wykorzystali.

Druga połowa należała zdecydowanie już do City. Może podopieczni Guardioli nie stworzyli sobie dużej ilości sytuacji brakowych, ale potrafili wykorzystać diwie akcje, które zamienili na bramki. A strzelcami okazali się Silva i Sane. Trzy punkty dla Niebieskiej części Manchsteru były na tyle istotne, , że wskoczyli na fotel lidera angielskiej Premier League

Darmowy bonus od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Wolves – Arsenal

Arsenal w tym sezonie prezentuje się dosyć przeciętnie na wyjazdach. Jednak wydawało się, ze są wstanie w pojedynku z Wolves zdobyć trzy punkty. Jednak nic mylnego. Gospodarze już w pierwszej połowie pokazali na co ich stać. I o golach Nevesa,Dohgertego oraz Jota prowadzili po pierwszej odsłonie 3-1.

W drugiej połowie trzeba przyznać, że Kanonierzy nic wybitnego nie pokazali. owszem przeważali przez większość spotkania, ale oddali zaledwie jeden celny strzał, który zresztą zamienili na bramkę. Jednak było to za mało. Tym samym Arsenal ponosi drugą porażkę z rzędu.