W środę 26 czerwca zostały rozegrane, m.in. trzy spotkania podczas Pucharu Narodów Afryki w tym konfrontacja pomiędzy Nigerią, a Gwineą. Skróty tego jak i pozostałych dzisiejszych pojedynków możesz obejrzeć online i to za darmo.

Skróty spotkań online za darmo z piłki nożnej

Skróty spotkań online za darmo z piłki nożnej – Puchar Narodów Afryki

Spotkanie pomiędzy Nigerią, a Gwineą można powiedzieć, że było potyczką o pierwsze miejsce w grupie B. Obie drużyny był bardziej nastawione na defensywę w tym boju niż skuteczną grę. To przełożyło się na sytuację bramkowe, których nie było zbyt dużo. Jedyne trafienie zaliczył Omerun w 73 minucie co dało im Nigeryjczykom trzy punkty i awans do kolejnej rundy tych rozgrywek.

„Widać było, że obie ekipy przede wszystkim nie chciały przegrać tego pojedynku. Nigeria wywalczyła cenne trzy punkty, ale Gwinea nie znajduje się w zbyt dobrej sytuacji przed ostatnim spotkaniem” – pisze ekspert toptypy.pl

Piłkarze Ugandy i Zimbabwe przez cały mecz oddali łącznie zaledwie cztery celne strzały. Chociaż z przebiegu spotkania lepiej radzili sobie Ci drudzy, jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

Darmowy bonus od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Ostatnie środowe spotkanie to pojedynek pomiędzy Egiptem, a Kongo. Obie te drużyny na pewno miały coś do udowodnienia po pierwszej serii spotkań: Egipt wygrał skromnie 1-0 z Zimbabwe, zaś Kongo przegrało z Ugando. Zobacz darmowy skrót tego pojedynku.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Nigeria – GwineaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Uganda – Zimbabwe Puchar Narodów Afryki Oglądaj!
Egipt – KongoPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Poprzedni artykułDarmowe skróty spotkań, m.in. z Pucharu Narodów Arfryki i Copa America
Następny artykułBramki i skróty z Pucharu Narodów Afryki online za darmo – 27 czerwca (czwartek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.