Można śmiało powiedzieć, że podczas sobotnich spotkań nie było niespodzianek podczas niespodzianek. Faworyci nie zwiedli i wygrali swoje pojedynki. Warto jest jednak podkreślić że żadne z ośmiu spotkań nie zakończyło się remisem.

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 darmowe skróty i bramki

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2020 darmowe skróty i bramki

Anglicy potwierdzili swoją dobrą dyspozycję. Bez najmniejszych problemów pokonali wczoraj Bułgarię 3-0. Trzy bramki strzelił Kane!

Ukraińcy można powiedzieć ze wracają do gry za swoich najlepszych lat. Można powiedzieć, że praktycznie mają już zapewniony awans na EURO. W sobotę na wyjedzie bez najmniejszych problemów pokonali Litwę 3-0.

Betfan bonus do 3000 PLN. i zakład bez ryzyka Kod promocyjny BETONLINE

Francuzi na własnym obiekcie wygrali bez najmniejszych problemów Albanię 4-1. Chociaż można powiedzieć, że zwycięstwo mogło być wyższe, bo Griezmann nie wykorzystał rzutu karnego.

Najciekawsze sobotnie spotkanie miało miejsce na Stadion Rajko Mitić w Belgrdzie, gdzie Serbia podejmowała Portugalię. Po niezywkle emocjonującym spotkaniu i „wymianie” ciosów wygrali ostatecznie podopieczni Santosa 4-2.

„Portugalczycy chcąc myśleć o grze podczas EURO 2020 musieli wygrać swoje spotkanie i wywiązali się z swojego zadania” – pisze ekspert typydnia.net.pl

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Anglia – BułgariaEliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Litwa – Ukraina Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Francja – Albania Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Serbia – Portugalia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Poprzedni artykułSkróty i bramki za darmo z kwalifikacji Mistrzostw Europy – 5 września (czwartek)
Następny artykułBramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020 – 9 września (poniedziałek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.