Oferty bukmacher owszem nie są zbyt bogate. Pomimo to bukmacher STS oferuje specjalną promocją graczom „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to typerzy mogą co tydzień podzielą się kwotą 25 000 PLN za obstawienie meczy.

Extra gotówka dla typerów za darmo. Bonus co tydzień.

Extra gotówka dla typerów za darmo. Bonus co tydzień.

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni sporą popularność zyskały chociażby takie dyscypliny, jak E-sport, czy tez ping – pong. Bowiem spora część graczy zaczęła się interesować tą kategorią i obstawiać mecze. W dodatku nie można zapominać, że nadal swoje mecze rozgrywa białoruska liga.

Bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy, którzy cały czas obstawiają mecze i tym samym przygotował ofertę „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Wszyscy gracze w tej akcji co tydzień mogą liczyć na extra bonusy.

Jednak chcąc wziąć udział w tej akcji obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Zrobić to trzeba w dwóch bardzo prostych krokach. Pierwszy z nich jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl i następnie kliknięcie w przycisk „Weź udział”, a znajduje się on w zakładce tej oferty.

Bonus za obstawienie meczy 2020:

Użytkownik, który spełnił już powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się równa ilość czterech typów, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny. Rozgrywki w E-sporcie trwają bez żadnych przerw, w takich grach, jak np. FIFA, CS, DOTA 2 lub LoL. Wszystkie zdarzanie koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast minimalna stawka zakładu to 15 PLN.

betclic darmowy kod promocyjny 2020 za darmo

W ramach tej oferty wszyscy użytkownicy mają prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych w czasie jednego okresu rozliczeniowego, który trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracze, których kupony zostały rozliczone, jako wygrane to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na kolejne darmowe środki. Bowiem na koniec każdego okresu rozliczeniowego pula nagród 25 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy użytkownikami.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2020:

Specjalną ofertę wszystkim nowym użytkownikom na start przygotował legalny bukmacher STS online. Gracze bez dokonywania wpłaty mogą otrzymać 29 PLN za obstawienie zakładów bukmacherskich.

Na kolejny bonus, bo aż do 1200 PLN może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem bukmacher STS przyznaję premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Trzeba pamiętać, że powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą specjalne hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułE-sport bonus od bukmachera Fortuna dla typerów.
Następny artykułSkróty i bramki za darmo online w internecie, m.in. Frankfurt vs Moenchengladbach – 16 maja [sobota]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.