Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic Polska? Jeżeli, nie to warto jest założyć i skorzystać już na wstępie z Cashbacka. W tej akcji można liczyć na zwrot nawet do 500 PLN za przegrany kupon.

Promocja dla nowych użytkowników bukmachera BetClic.

Promocja dla nowych użytkowników bukmachera BetClic.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, którzy nie posiadają jeszcze kona u bukmachera BetClic. Warto jest wiedzieć, że ten operator działa na terenie Polski zgodnie z prawem.

Warunki tej akcji s ą bardzo proste. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera BetClic. Formularz rejestracyjny nie jest w żadnym wypadku trudny i co istotne nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi. Trzeba tam podać swoje podestowe dane jak imię i nazwisko.

Lecz nie można zapominać o kodzie promocyjnym – „KOD500”. Należy go wpisać podczas rejestracji konta.

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Warto jest pamiętać, że pierwszy kupon objęty jest promocje, czyli cashbackiem. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako wygrany bukmacher przyzna cała wygraną kwotę, W przypadku przegranej zostanie zwróconą stawka. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

BetClic oferta:

Mimo, że bukmacher BetClic dopiero co rozpoczyna swoją działalność w Polsce to już na start ma inne ciekawe promocje, w których rozdaje darmowe bonusy po 60 PLN.

Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać za darmo z TV BetClic, gdzie to w pełni legalnie można wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki, m.in. Barcelona vs Chelsea online – 23 lipca (wtorek)
Następny artykułBramki i skróty online za darmo z środy, m.in. Real Madryt vs Arsenal – 24 lipca
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.