W poniedziałek 1 czerwca została dokończona dwudziesta dziewiąta kolejka w niemieckiej Bundesidze. Jedyne spotkanie, jakie miało miejsce w tym dniu była to rywalizacja pomiędzy FC Koeln z RB Lipskiem.

Skrót meczu FC Koeln vs Lipsk za darmo w internecie

Skrót meczu FC Koeln vs Lipsk za darmo w internecie

Trzeba przyznać, że obie drużyny po wznowieniu rozgrywek nie grały na pewno na takim poziomie co każdy od nich spodziewał. Przede wszystkim mowa tutja o Lipsku, która to drużyna walczy o co najmniej wicemistrzostwo Niemiec, a punkty traciła chociażby z Hertą oraz Freiburgiem.

Jednak podczas poniedziałkowego spotkania podopieczni Nagelsmanna pokazali swoją klasę i umiejętności. I już od pierwszego gwizdka naruzcili swój styl gry. Dzięki czemu „do szatni” schodzili prowadząc 2-1.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Po zmianie stron można powiedzieć, że losy się nie zmieniły. W dalszym ciągu lepiej radziła sobie ekip RB, która to strzeliła kolejne dwie bramki tracąc jedną. Jedno z trafień dla tej ekipy strzelił niezawodny Werner.

Nie da się ukryć, że było to niezwykle ważne zwycięstwo dla ekipy z Lipska, ponieważ udało im się awansować na trzecie miejsce. I tym samym ch strata do wicelidera wynosi tylko dwa oczka.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
FC Koeln vs LipskBundesligaOglądaj online
Poprzedni artykułSkróty meczy w internecie online, m.in. Paderborn vs BvB – 31 maja [niedziela]
Następny artykułLiga typerów. Ekstraklasa tylko dla prawdziwych ekspertów
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.