Bukmacher Betfan oferuje nowym graczom bonus nawet do 3000 PLN za dokonanie trzech pierwszych wpłat przy użyciu kodu promocyjnego!

Darmowy bonus na start u bukmachera Betfan do 3000 PLN

Darmowy bonus na start u bukmachera Betfan do 3000 PLN

Ten operator posiada licencję Ministra Finansów, więc typowanie u niego jest zgodnie z polskim prawem.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który nie posiadał jeszcze konta u tego bukmachera.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji nowego konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera Betfan. Warto jest wiedzieć, że nie zajmie to zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam podać podstawowe swoje dane jak imię i nazwisko.

Jednak istotne jest wpisanie kodu promocyjnego podczas procesu rejestracyjnego BETONLINE. To sprawi, że bonus za trzy pierwsze wpłaty zostanie aktywowany.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Bukmacher Betfan zwiększa trzy pierwsze depozyty, w których udziela bonusu równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać za jedną wpłatę maksymalnie 1000 PLN.

Łącznie na koncie gracza może znaleźć się nawet 3000 PLN!

Bonus od bukmachera Betfan znajdzie się na koncie graca automatycznie po tym jak operator zaksięguje wpłatę. Bonusu w żaden sposób nie trzeba odblokowywać. To wszystko sprawia, że środki automatycznie będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki, m.in PSG – Inter – 27 lipca (sobota)
Następny artykułPiłka nożna – darmowe skróty i bramki online – 30 lipca (wtorek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.