Za nami piłkarski czwartek. Trzeba powiedzieć śmiało, że najciekawsze spotkanie, jakie miało w tym dniu była to rywalizacja pomiędzy Bayernem Monachium z Tigres w ramach finału klubowych MŚ. A co jeszcze działo się w piłce nożnej?

Powtórki meczów, skróty i bramki online 

Powtórki meczów, skróty i bramki online 

Bayern do spotkania z Tigres przystąpił, jako zdecydowany faworyt. Ostatecznie z wygranej mogli cieszyć się Bawarczycy, ale trzeba zaznaczyć, że była to skromna wygrana, bo tylko 1-0. Chociaż trzeba zaznaczyć, że w wynik w żadnym wypadku nie pokazuje tego co działo się na boisku, ponieważ Bawarczycy przeważali przez zdecydowaną większość spotkania.

Można śmiało powiedzieć, ze do sporej niespodzianki doszło podczas pierwszego meczu półfinałowego pomiędzy Bilbao z Levante. Pojedynek zakończył się remisem 1-1. Chociaż nie tylko Baskowie nie tylko byli faworytami tego meczu, ale przeważali przez zdecydowaną większości tej rywalizacji.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Skromną wygraną, bo tylko 1-0 zanotowała drużyna Chelsea nad Barsnley. Jednak ta wygrana dała The Blues awans do kolejnej rundy FA Cup. Chociaż co ciekawe gospodarze całkiem dobrze radzili sobie z kontry podczas tych pojedynków.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bayern Monachium – TigresKMŚOglądaj online
Barnsley – ChelseaFA CupOglądaj online
Bilbao – LevantePuchar KrólaOglądaj online
Poprzedni artykułPowtórki meczów, skróty online w internecie – 10 lutego
Następny artykułSuperbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.