W poniedziałek zostały rozegrane kolejne ostatnie pojedynki podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Za nami takie starcia, jak chociażby Włochy vs Armenia, Irlandia vs Dania, Grecja vs Finlandia, czy też Hiszpania vs Rumunia. Bramki i skróty są dostępne w pełni za darmo online!

Podsumowanie niedzieli. Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Podsumowanie niedzieli. Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Włosi można powiedzieć śmiało, że „rozjechali” swoich rywali i to bez żadnych problemów. Bowiem pokonali na własnym obiekcie Armenię, aż 9-1. Po dwie bramki strzelali Zaniolo oraz Immobile.

Rezultatem 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Irlandią z Danią. Mimo, że lepiej radzili sobie Ci pierwsi to jednak Irlandczycy nie potrafili tego wykorzystać i ostatecznie mecz zakończył się tylko podziałem punktów.

BetFan kod promocyjny

Grecy mogą końcówkę eliminacje i do EURO 2020 uznać za udaną, ponieważ w trzech ostatnich meczach zanotowali wygraną. W poniedziałek okazali się lepsi od Finów, którzy pokonali u siebie 2-1.

Hiszpanie po pierwszych 45 minutach prowadzili, aż 4-0 z Rumunią. Jednak podopieczni Moreno w drugiej połowie już tak skuteczni nie byli, bo strzelili tylko jedną bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Włochy – Armeniaeliminacje EURO 2020 Oglądaj online!
Irlandia – Dania eliminacje EURO 2020 Oglądaj online!
Grecja – Finlandia eliminacje EURO 2020 Oglądaj online!
Hiszpania – Rumunia eliminacje EURO 2020 Oglądaj online!
Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki z kwalifikacji do Mistrzostw Europy, m.in. Luksemburg vs Portugalia – 17 listopada (niedziela)
Następny artykułEliminacje Mistrzostw Europy 2020: skróty i bramki online – 19 listopada (wtorek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.