W poniedziałek 14 października emocji podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 nie brakowało. Za nami takie pojedynki jak chociażby Francja vs Turcja czy też Ukraina vs Portugalia. Skróty i bramki z tych pojedynków są dostępne online.

Skróty i bramki online za darmo z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Skróty i bramki online za darmo z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Bułgarzy zostali rozbici na własnym obiekcie przez Anglików, aż 6-0.

Francuzi mierząc się z Turcją grali o pierwsze miejsce w grupie H. Mimo, że Trójkolorowi przeważali przez zdecydowaną większość pojedynku to mecz zakończył się remisem 1-1.

betclic darmowy kod promocyjny

Ukraińcy, którzy są rewelacją tych elimnacji pokonali na włąsnym obiekcie Portugalię 2-1. I tym samym praktycznie zapewnili sobie bilet na EURO 2020.

Ukraińcy mogą mówić o sporym szczęściu, że wygrali ten mecz, ponieważ podopieczni Santosa przeważali przez większość spotkania” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bułgaria – AngliaEliminacje Mistrzostw Europy 2020 Oglądaj online!
Francja – Turcja Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 Oglądaj online!
Ukraina – Portugalia Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 Oglądaj online!
Poprzedni artykułEliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki , m.in. Włochy vs Grecja – 12 października (sobota)
Następny artykułSkróty i bramki online za darmo z eliminacji Mistrzostw Europy 2020 Szwajcaria vs Irlandia – 15 października (wtorek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.