Czas na rozgrywki ligowe po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej na eliminacyjne do Mistrzostw europy 2020. W piątek 22 listopada zostały rozegrane pierwsze mecze w najmocniejszych ligach zachodnich, tj. Lgue 1, Serie A oraz Bundeslidze. Skróty i bramki z tych pojedynków są dostępne online.

Piłka nożna: darmowe skróty spotkań ligowych online

PSG można śmiało powiedzieć, że nie zaprezentowało się zbyt dobrze w rywalizacji z Lille. To właśnie przyjezdni byli dużo bardziej aktywniejszym zespołem: mieli również więcej sytuacji bramkowych. Jednak Paryżanie okazali się bardziej skuteczniejsi strzelać dwie bramki. I po trafieniach Icrdiego od Di Marii mogli ostatecznie cieszyć się z wygranej.

Wydawało się, że PSG zaprezentuje się znacznie bardziej przekonująco. Tym bardziej, że Lille nie przypomina zespołu sprzed roku, gdzie to radziło sobie bardzo przeciętnie” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Levante mimo kilku dogodnych sytuacji do strzelania bramki musiało do ostatniej minuty nie mogłoby pewne wygranej z Mallorcą. Ostatecznie udało się gospodarczym dowieść zwycięstwo 2-1.

BetFan kod promocyjny

Bardzo blisko było niespodzianki na Signal Iduna Park, gdzie to BVB podejmowało Paderborn. Przyjezdni prowadzili już 0-3 po pierwszej połowie. Jednak gospodarze zagrali konsekwentnie do ostatniej minuty i w doliczonym czasie gry strzelili gola na wagę jednego punktu.