Bukmacher Milenium oferuje szereg ciekawych promocji dla swoich nowych graczy, gdzie to w skład pakietu powitalnego wchodzą freebet o wartości 20 PLN, bonus równowartości depozytu oraz Cashback do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tych form bonusu należy koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Milenium promocje dla nowych użytkowników na start

Milenium promocje dla nowych użytkowników na start

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który nie posiadał jeszcze konta u legalnego bukmachera Milenium.

Pierwsza czynność tej akcji jest to dokonane rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces założenia konta nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy też nazwisko.

Milenium nowy kod promocyjny na bonus powitalny

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby dokonać odblokowania bonusu. Można to jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał opcji, aby go wpisać.

Darmowa premia do 1500 PLN za pierwszy depozyt od Milenium

Bukmacher Milenium zwiększa pierwszą wpłatę swoją graczom przyznając bonus 100% równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet wartość 1500 PLN w formie środków bonusowych.

Przykład: gracz dokonał wpłaty w wysokości 600 PLN. W zamian otrzyma od bukmachera Milenium premię wysokości 600 PLN, ale w formie środków bonusowych. Użytkownik razem będzie miał 1200 PLN do wykorzystania za zakłady bukmacherskie.

Freebet od Milenium

Jednak to nie wszystko. Gracz, który dokona wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN otrzyma w gratisie o bukmachera darmowy freebet w kwocie 20 PLN.

BetFan kod promocyjny

Zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera Milenium

Nowi gracze bukmachera Milenium mogą również liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym. Dzięki temu Cashback zostanie aktywowany.

Jak się okaże, że pierwszy kupon okazał się wygrany to super! Cała kwota z kuponu znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w razie przegranej bukmacher Milenium dokona zwrotu całej kwoty. Maksymalnie na konto typera może trafić nawet 150 PLN.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Milenium oferuje każdego dnia promocję „Happy Hours” swoim graczom. W ramach tej akcji wspomniany operator zwiększa wygrane o 14%.

Chcąc liczyć na dodatkową gotówką za wygrany kupon wystarczy zawrzeć zakład w godzinach trwania tej akcji, a są one dostępne na stronie bukmachera Milenium. Poza tym kupon musi spełniać jeszcze następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodsumowanie piłkarskiej niedzieli, m.in. Juventus vs Milan – 10 listopada (niedziela)
Następny artykułKwalifikacje Mistrzostw Europy: Darmowe skróty bramki online, m.in. Anglia vs Czarnogóra – 14 listopada (czwartek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.