Bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi na limitowane bonusy powitalne, w postaci bezpiecznych zakładów oraz bezpiecznych kuponów. Łącznie na konto każdego z typerów może trafić nawet 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta. Ten proces można dokonać wyłącznie na stronie www.STS.pl i zajmie on dosłownie kilka chwil.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest koniecznie trzeba to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonus na start w STS

Następnie pozostaje graczowi dokonanie już pierwszego depozytu, za który gracz otrzyma bonus 100% wartości, aż do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości nie mniejszej niż 250 PLN. Taka sama kwota, ale jedynie w formie środków bonusowych trafi na konto użytkownika. Łącznie będzie to 500 PLN.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Lecz nadmienić jest trzeba fakt, że za drugi i trzeci depozyt gracz również będzie mógł liczyć na extra środki. A dokładnie mówiąc otrzyma on bonus 50% kwoty wpłaty odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

Dodatkowo pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich jest objęty Cashbackiem do 100 PLN, a także z sportów wirtualnych i Betgames również każdy typer może liczyć na ubezpieczenie. W przypadku przegranej każdy typer otrzyma zwrot stawki do 20 PLN. Kod promocyjny STS sprawia, że nowi gracze otrzymują jeszcze więcej korzyści na start.

To wszystko sprawia, że każdy nowy użytkownik rozpocząć może obstawienie meczy u bukmachera STS od łącznego bonusu o wartości 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN za obstawienie meczy piłki nożnej w Fortunie
Następny artykuł90 PLN na europejskie puchary dla każdego typera od eWinner
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.