Bukmacher BetClic oferuje najnowszy kod promocyjny swoim graczom. Przy użyciu specjalnego kod promocyjnego KOD510 wspomniany operator zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Chcąc skorzystać z tego najnowszego pakietu powitalnego wystarczy spełnić podstawowe warunki. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię, nazwisko czy login oraz hasło.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Chcąc aktywować cashback należy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. I jest to jedyny moment, żeby go wpisać, ponieważ później już takiej możliwości nie będzie.

BetClic kod promocyjny na start

Następnie pozostaje już dokonanie depozytu oraz zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem.

Gracz sam wybiera jaki kupon zagra i jakie będą na nim zdarzenia. Jednak jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmachera BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić 510 PLN.

Jeśli okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBramki i skróty spotkań ligowych z niedzieli, m.in. Barcelona vs Sevilla – 6 października
Następny artykułDarmowe bramki i skrót online: Niemcy vs Argentyna – 9 października (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.