W czwartek 12 listopada zostały rozegrane cztery ostatnie już spotkania barażowe o Mistrzostwa Europy. Za nami takie pojedynki, jak Gruzja vs Macedonia Północna, Irlandia vs Słowacja, Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia.

Baraże o Mistrzostwa Europy: Obszerne skróty meczów

Baraże o Mistrzostwa Europy: Obszerne skróty meczów

Gruzini na pewno czują spory niedosyt po rywalizacji z Macedonią Północną. Bowiem byli bardziej aktywniejszym zespołem, ale przegrali te spotkanie 1-0.

Emocji, ale i zwrotów akcji podczas rywalizacji pomiędzy Irla nią Północną z Słowacją nie brakowało. Ostatecznie mecz wygrali podopieczni Tarkovica. Bramkę na wagę awansu strzelili w 110 minucie. I właśnie z Słowacją rozpoczniemy przygodę podczas EURO.

Betfan kod promocyjny

Do sporej niespodzianki można powiedzieć doszło podczas rywalizacji pomiędzy Serbią z Szkocją. Zespół z Bałkanów był faworytem tego meczu, ale lepsi okazali się przyjezdni, którzy awans zapewnili obie po rzutach karnych.

W czwartym i zarazem ostatnim meczu barażowym reprezentacja Węgier mierzyła się z Islandią. Podopieczni Inguscio byli aktywniejszy zespołem od swoich przeciwników i zasłużenie zanotowali wygraną 2-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Gruzja – Macedonia PółnocnaBaraże o EUROOglądaj online
Irlandia Północna – SłowacjaBaraże o EUROOglądaj online
Serbia – SzkocjaBaraże o EUROOglądaj online
Węgry – IslandiaBaraże o EUROOglądaj online
Poprzedni artykułMecze towarzyskie: Obszerne skróty za darmo w internecie, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania – 11 listopada (środa)
Następny artykułDarmowe skróty meczów w Lidze Narodów online, m.in. Włochy vs Polska, Holandia vs Bośnia – 15 listopada (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.