W niedzielny wieczór poznaliśmy Mistrzostwa Europy do lat 21. Poza tymi zostały rozegrane jeszcze kolejne konfrontacje w Golden Cup oraz Pucharze Narodów Afryki. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji? To nic straconego, ponieważ bramki jak i skróty można obejrzeć online za darmo.

Darmowy skrót i bramki, m.in. finał Mistrzostw Europy U21

Drużyna Meksyku zapewniła sobie awans do półfinału Golden Cup pokonując Kostarykę. Mimo, że drużyna Meksyku była zdecydowanie lepszą drużyną awans zapewniła sobie dopiero po rzutach karnych.

Niezwykle ciekawe spotkanie ćwierćfinałowe w Golden Cup zostało rozegrane pomiędzy Haiti, a Kanadą. Ostatecznie te spotkanie wygrała reprezentacja Haiti, która wygrała 3-2. Chociaż do przerwy prowadziła ekipa Klonowego Liścia 2-0.

„Sporą niespodziankę sprawiła drużyna Haiti, która nie tylko nie była faworytem swojego spotkania, a do tego przegrała ta drużyna już 2-0, ale ostatecznie udało im się wygrać 3-2” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Gwinea już od pierwszej minuty spotkania rzuciła się na bramkę Burundi. Podopieczni Puta chcąc grać w kolejnej rundzie musieli tak naprawdę wygrać te spotkanie. Zobacz, czy udała się szuka dla Gwinei ograć najsłabszą drużynę w tabeli.

Darmowy bonus od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Wielu ekspertów wskazywało na faworytów Hiszpanów w pojedynku z Niemcami podczas finału EURO U21. Mecz rozpoczął się znakomicie dla tego pierwszego zespołu, którzy wyszli na prowadzenie po fanatycznym strzale Ruiza w 7 minucie. A jakim rezultatem zakończył się ten pojedynek? Zobacz darmowy skrót i bramki.