Specjalną promocję dla graczy przygotował bukmacher STS, który co tydzień nagradza graczy za obstawienie mecz. Wystarczy, że gracz zagra kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać ekstra premię o wartości 30 złotych.

Darmowa gotówka dla graczy za obstawienie meczy

Darmowa gotówka dla graczy STS za obstawienie meczy

Oferta promocyjna skierowana jest od każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej pokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 PLN” składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs ogólny 1.85 klasyfikuje się w ramach tej akcji.

Na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej oraz LIVE. Typy pochodzić z każdej dyscypliny jaką oferuję bukmacher STS.

betclic darmowy kod promocyjny 2020 za darmo

Stawka zakładu musi wynosić minimum 2 złote. Promocją nie jest objęty żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

Typer, który zagrał kupon lub kupony za łączną kwotę 200 złotych i spełnia on powyższe warunki promocji otrzyma premię o wartości 30 złotych i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Każdy gracz co tydzień może otrzymać jeden bonus.

Specjalny kod promocyjny na bonus w STS

Bukmacher STS w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom darmowe środki za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE’. Wówczas typer otrzyma premię wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nie można również zapominać, że pierwszy depozyt jest objęty promocją. Bukmacher STS przyznaje darmowe środki równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkróty i bramki w internecie online.Meczyki w interneciee, m.in. Bayern vs Schalke – 25 stycznia (sobota)
Następny artykułMeczyki online. Skróty online w internecie, m.in.Valladolid vs Real Madryt – 26 stycznia (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.