Legalny bukmacher PZBuk oferuje bonus powitalnym, gdzie to maksymalnie otrzymać nawet bonus o wartości 500 PLN. To wszystko przy użyciu kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 1000 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 1000 PLN

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera wwww.pzbuk.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawia, że proces rejestracji nie zajmie zbyt wiele chwil.

Kod promocyjny bukmachera PZBuk za darmo

Legalny bukmacher PZBuk dokona odblokowania bonusu powitalnego pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie posiadał możliwości wpisania kodu promocyjnego.

Pozostaje graczowi przejść już weryfikację danych osobowych i dokonać pierwszej wpłaty.

Bonus 100% za wpłatę od bukmachera PZBuk

Bukmacher PZBuk zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom przyznając bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty o wartości 300 PLN. W formie prezentu powitalnego taką samą wartość otrzyma w formie środków bonusowych. Razem będzie posiadał kwotę 600 PLN za dokonanie depozytu.

BetFan kod promocyjny

Należy jednak pamiętać, że jedynie pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją powitalną.

Poza tym bukmacher PZBuk oferuje swoim typerom szereg innych ciekawych promocji, w których to można liczyć na większe wygrane jak chociażby „happy hours”, „komborakieta” czy też „kombodoładowanie”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułPodsumowanie piłkarskiej soboty. Obszerne skróty spotkań online – 23 listopada.
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej niedzieli, m.in. Sheffield Utd – Manchester United – 24 listopada
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.