We wtorek 16 lutego po dwóch miesiącach przerwy wróciliśmy z rozgrywkami w Lidze Mistrzów. I śmiało można powiedzieć, że za nami klasyk, bowiem odbył się pojedynek pomiędzy Barceloną z PSG. Natomiast drugie wczorajsze starcie to mecz pomiędzy Lipskiem z Liverpoolem.

Darmowe skróty meczów z Ligi Mistzów online w internecie

Darmowe skróty meczów z Ligi Mistrzów online w internecie

Śmiało można powiedzieć, że takiego pogromu, jaki wczoraj zanotowała drużyna PSG nie można było się spodziewać. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Barcelony, ale później strzeliła już wyłącznie ekipa PSG. Ta rywalizacja zakończyła się wynikiem 4-1 na kończyć Paryżan. Warto jest odnotować, że trzy bramki strzelił Mbappe.

„Można było spodziewać się wczoraj nudnego meczu pomiędzy Barceloną z PSG. Jednak ostatecznie górą był zespół z Paryża, który praktycznie zapewnił sobie awans do kolejnej rundy” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Niezwykle ważne zwycięstwo zanotowała drużyna Liverpoolu, która wczoraj pokonała na wyjeździe RB Lipsk. Mało kto spodziewał się, że zwycięstwa The Reds, którzy mają poważne problemy na przestrzeni ostatnich tygodni. Jednak udało im się zmobilizować i sięgnąć po niezwykle ważną wygraną.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Barcelona – PSGLiga MistrzówOglądaj online
Lipsk – LiverpoolLiga MistrzówOglądaj online
Poprzedni artykułSkróty meczów, powtórki online, bramki za darmo – 15 lutego
Następny artykułSkróty, powtórki meczów, bramki online – 27 lutego
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.